HİKAYEMİZ

TUNÇHAN GROUP A.Ş. 56 yıllık bir tecrübe ile Geçmişin değerlerini geleceğe aktarıyoruz.

1968 yılında sektöre ilk adım attığımız günden bugünlere yılların vermiş olduğu bilgi tecrübe ve deneyimimiz ile üretim kalitemizden taviz vermeden yaşama ve yaşam alanlarımızdan her zaman daha iyiye ve daha güzele götürmeye hedefimiz olarak benimsedik.

3 kuşaktır devam eden şirketimiz, inşaat sektöründe geleceğe yönelik hizmetler sunmaktadır. Şirketimiz, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmuş ve bu değere bağlı kalarak, sektörde kalıcı bir yer edinmiştir. Tecrübeli kadromuz ve yenilikçi yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Sektöre adım attığımız günden beri, üstlendiğimiz her projede özverili çalışmalarımızla güçlü referanslar edinerek, sektörde saygın bir konuma sahip olduk. Gelecekte de inşaat sektöründe öncü bir rol oynamaya devam edeceğiz

56 yıl içerisinde yapmış olduğumuz her projelerimizde günün teknik yapı ve kalite şartlarının en iyisi, en sağlamı ve en kullanışlı olan malzemeler ile işçilik yapmak hedeflerimiz olmuştur.

Tunçhan İnşaat A.Ş. olarak vizyonumuz müşterilerimizin memnuniyeti benimseyen önce insana saygı ve doğaya saygı, çağdaş modern mimari teknolojisi ve konfor ile en üst düzeyde faydalanmalarını sağlamaktır. Huzurlu ve mutluluk içerisinde yeni mekanlar yeni hayatlar ilkesi ile yola çıktık ve sloganımız gibi Ayrıcalık inşa Etmeye devam ediyoruz.

Kurucu Üyemiz

TUNÇAY CERİTOĞLU

Şirket Yönetim Şeması

Account details will be confirmed via email.